Hawaii'de yaşamak | Hazal'ın gurbet hikayesi: "Herkesin hayali ona özeldir"Hawaii, şüphesiz Türkiye’den gidilecek en uzak yerlerden biri. Peki Pasifik Okyanusu’nun ortasında Hawaii Takımadaları’nın en büyüğü olan bu adada yaşam nasıl? Hawaii kültüründe bir Türkiyeli nasıl yaşar?

Hazal Kazancı, Türkiye’deki hayatını bırakıp, evlilik nedeniyle Hawaii’ye yerleşen bir isim. 4 yıldır orada yaşayan Hazal, Hawaii’de kendisine sade bir yaşam kurmuş. Eşi tekne kaptanı, o da özel şeflik yapıyor.

Türkiye’deyken bir müzik kanalında sunuculuğun yanı sıra müzisyenlik yapan Hazal, bu tutkusuna bir süre ara verse de artık müzik çalışmalarına Hawaii’de devam ediyor.

Kendisi “Maalesef kariyer planlamasında karışık gitmek zorunda kaldım. Çünkü ihtiyaçlarımı biraz daha öne koydum. Hayallerimle birlikte ihtiyaçlarımı harmanladığım zaman ortaya böyle bir şey çıktı.” diyor.

Hawaii’de yaşamın, birbirinden güzel gökkuşaklarının, sade ve yavaş tempolu günlerin, ilham veren her şeyin tadını çıkaran Hazal’ın gözünden Hawaii’yi izliyoruz.

29 comments

 1. aslında günümüzde maalesef böyle. peki yeteneksiz müzisyen gerçekten sanatçı sayılabilir mi?

 2. Sen bilmezsin gardaş Hawaii de hergün coconut yiyor yapraklara kıçımızı siliyorduk. Rabbım devlete zeval vermesin.

 3. Kendimi överken ben 🤣🤣🤣 Bu ne ya? Hawaii nerede? Sürekli kebapçıların önünde uçuşan o şişme amcalar gibi dans izledik, ve sürekli "Ben, ben, ben, ben" …. İçim şişti. Bilgi alayım derken bu kadar sıkıldığım hiç olmamıştı! Başlık "Hawaii de ben" olmalıydı.

 4. Hala kendini kabul ettirmeye calisiyor kadin psikolojiside etkili bunda tabi umarim bi ust seviyeye gecersin gulum

 5. Ben senelerdir hawaii’de yasiyorum big island iyi ve temiz…Oahu tam bir homeless coplugu hirsizligin en cok oldugu yer diyebilirim.Amerikanin tehlikeli yeri…

 6. Hazal yüzünü kapatma kliplerinde korktum çok değişik bir hava vermişsin tarkanın filmindeki kıza benzettim dans eden . yüzünü kullan güzelsin

 7. Senin bikinili videoların ve güneş gözlüklerinden başka hiçbir halt göremiyoruz ki? Başlığı değiştir bence.

 8. "Biz türkiyede vucudumuzla çıplaklığımızla barışmaya yakın değiliz" ÇÜNKÜ türkiyede koşturuyormuşuz, orada daha sakin işlerini yapıyorlarmış. Bacım ülkeyi komple sildin mi bu nasıl bi açıklama ahahahahhhahahaahahhh

 9. Hawaililer de bundan sonra birbirlerinin nefesini çekerek selamlaşırken aloha yerine corona desinler. bu nasıl video ya

 10. ya aradaki danslar şarkı falan aşırı komik değil mi? çok kötü video düzgün bi amerika videosu çekin allah aşkına

 11. Yetenek göremedim , başarı göremedim, kültür göremedim, güzellik göremedim (Sıradan ), vermek istediği bir mesaj, şehri tanıtan bir anlatım , düzgün bir Konuşma biçimi .. hiçbir şey göremedim. Neden çıkarmışlar bu hanımı buraya anlamadım. Ben neden izledim? Onu da bilemiyorum. Karantina’da evde oturmaktan buralara kadar düştüm artık. Bit korona bit!

 12. "Türkiye'den daha uzağa ancak Hawaiye gidebilirdim.." fikir için sağol Hazal.. destekde verirsen love you yani.. 🙂

 13. Abi gerçekten de Hawaii'de yaşamak aşırı zor ya. Allah Hawaii'deki gurbetçilerin yardımcısı olsun nasıl başarıyorlar orada yaşamayı gerçekten bilemiyorum.

 14. iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar da bir yerden para bulup dünya yı geziyor ya ne diyim artık… hakatten hawaide yaşamak değil bu arkadasın reklamı olmus bu vıdeo zıra kendısı bır sey anlatamıyor orda yaşaamkla ılgılı

Leave a comment

Your email address will not be published.